اورمان صنعت

پروفیل روکش طبیعی چوب

با رواج MDF در مصارف مربوط به دکوراسیون داخلی، ساختمانی و صنعتی، استفاده از روکش بر روی آنها جهت زیبایی، دوام و ماندگاری بسیار رواج یافته است. روکش های غالبا به دوصورت طبیعی و مصنوعی هستند که متناسب با نیاز و بودجه از آنها استفاده می شود.

روکش طبیعی چوب

روکش های طبیعی چوب ورقه های نازکی از چوب هستند که طی یک فرآیند تخصصی و دقیق تولید می گردند. معروفترین روکش های طبیعی، روکش طبیعی راش – روکش طبیعی بلوط و روکش طبیعی گردو هستند، که روکش طبیعی گردو نسبت به سایرین گران تر هستند.

پروفیل روکش طبیعی چوب

گروه اورمان پلاس از زیر مجموعه های شرکت اورمان صنعت آذربایجان است که یکی از تولید کنندگان بزرگ پروفیل چوب در شمال غرب است. کارخانه و دفتر مرکزی این شرکت در شهر ارومیه واقع شده است.
در این شرکت MDF های موجود در ابعاد مشخص برش داده می شوند و در داخل دستگاه مولدر اقدام به تراش آنها در طرح های مورد نظر می شود و در نهایت پس از کنترل کیفتی، برای آمدن روکش بر روی پروفیل های خام در دستگاه رپینگ اقدام به روکش زنی می شود و پس از کنترل نهایی بسته بندی می شوند.
این روکش ها مصارف زیادی دارند که به تفضیل به آنها اشاره خواهد شد و یکی از مصارف مهم آنها در تولید انواع درب های اتاقی و درب های ضد سرقت است که روکش ها رنگ آمیزی شده و سپس برش داده می شوند و در نهایت بر روی رویه درب نصب می شوند.

انواع پروفیل روکش طبیعی چوب

۱- پروفیل چارچوب MDF
۲- پروفیل درب کابینتی
۳- پروفیل مثلثی
۴- پروفیل زیر چراغ ابرویی
۵- پروفیل سارای بزرگ
۶- پروفیل سارای کوچک
۷- پروفیل روکوب نیم گرد
۸- پروفیل اورمان
۹- پروفیل روکوب قرنیزی
۱۰- پروفیل ۳ قاب
۱۱- پروفیل کوچک ونوس
۱۲- پروفیل بزرگ ونوس

قیمت روکش طبیعی چوب

با توجه به نوع مواد اولیه مصرفی و نوع روکش [راش، بلوط، گردو.] استفاده شده در پروفیل روکش طبیعی چوب، قیمت آنها متفاوت خواهد بود. اگر شما تمایل به خرید روکش طبیعی و اطلاع از قیمت به روز آن دارید بهترین راه تماس با کارشناسان ما و دریافت قیمت به روز است.

کاربردهای پروفیل روکش طبیعی چوب

نحوه نگه داری پروفیل چوب

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسه
  • امتیاز
  • قیمت
  • افزودن به سبد خرید
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه